Acrobat.com firmy Adobe jest zestawem sieciowych usług biurowych, dotychczas bezpłatnych - po wyjściu z fazy beta można korzystać z usługi odpłatnie. Jeśli chcemy użyć darmowej wersji zestawu, będziemy musieli się liczyć z ograniczoną liczbą funkcji.
Żeby skorzystać z kilkustopniowej oferty płatnej (możemy wybrać pakiet narzędzi za 15–40 dolarów miesięcznie bądź 150–390 dolarów rocznie), potrzebujemy
amerykańskiej karty kredytowej. Nie wiadomo jeszcze, kiedy usługa pojawi się w Europie, choć dla Polskich użytkowników jest to bez większego znaczenia, ponieważ aplikacje firmy Adobe nie obsługują polskich znaków diakrytycznych (w tekście za miast "ogonków" pojawiają się "krzaczki").
Używając darmowej wersji pakietu będziemy mogli wyeksportować pięć dokumentów PDF w ciągu miesiąca oraz nawiązać połączenie z maksymalnie dwiema osobami dzięki konferencyjnej usłudze Acrobat Connect. 10 plików PDF miesięcznie będziemy mogli utworzyć wybierając wariant Premium Basic oraz nawiązać połączenie z udziałem pięciu osób. Żadnych ograniczeń nie ma w najdroższym pakiecie - Premium Plus. Wraz z wyjścia z fazy beta pakiet biurowy został poszerzony o arkusz kalkulacyjny
Tables dołączając do edytora tekstu Buzzword i
Presentations - usługi do prezentacji online. Wszystkie usługi można otworzyć na stronie
Adobe Labs.
Tables tak samo jak Buzzword i Presentations umożliwia pracę większej ilości ludzi nad jednym dokumentem. Dodatkowo, współuczestnicy zostaną poinformowani o wprowadzonych zmianach, które mogły by ich zdezorientować. Oferta zostanie rozszerzona między innymi o filtry importu dla pakietów Microsoft Office, OpenOffice i formatu PDF oraz zaawansowane narzędzia ułatwiające pracę grupową - takie są plany Adobe na ten rok.